DIAMENTY

Nasza Grupa Kapitałową wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje oprócz działu ochrony majątku, życia czy osób, także możliwość dokonania inwestycji w tak pożądane narzędzie inwestycyjne jakim są diamenty.

Diamenty są najbardziej skoncentrowanym bogactwem naszego świata. Nawet w przysłowiowej kieszeni marynarki możemy zmieścić dziesiątki, bądź setki tysięcy złotych. Oznacza to również ogromną mobilność naszej inwestycji, która uznawana i honorowana jest niemal na całym świecie.

Jednak najważniejszym aspektem inwestycji w diamenty jest stabilność tej inwestycji. Diamenty nie podlegają tak dużym wahaniom jak na przykład złoto. Przez to nie są tak bardzo podatne na spekulacje czy też nastroje inwestorów. Średni roczny wzrost wartości w ciągu ostatnich 100 lat szacuje się na 4-5 % dla popularnej wielkości i jakości kamieni. W przypadku kamieni o większej wielkości, rzadkiej barwie lub wyższej czystości przyrost ten może być oczywiście większy. Warto przy okazji przedstawić sposób oceniania diamentów wobec tak zwanego systemu 4 C:

  • - czystość (clarity)
  • - wielkość (carat)
  • - barwa (color),
  • - szlif (cut).

Jednak inwestycja w diamenty nie musi oznaczać jedynie zakupu pojedynczych kamieni. Obecnie nasza inwestycja może nabrać wymiaru praktycznego poprzez kupno na przykład pierścionka, obrączki, naszyjnika, czy też zegarka obsadzonego diamentami.

Nie bez powodu używa się wobec diamentów określenia że są wieczne. Powstają one pod ogromnych ciśnieniem i przy bardzo wysokiej temperaturze, co powoduje iż są one najtwardszym surowcem dostępnym na Ziemi.

Nasza firma współpracuje z międzynarodową korporacją, która swą szeroko ofertę zawdzięcza faktowi iż jest ona udziałowcem największej na świecie giełdy diamentów w Antwerpii.

Oferujemy Państwu indywidualne stworzenie i dopasowanie portfela inwestycyjnego umożliwiającego dywersyfikację ryzyka pomiędzy produktami szybko zbywalnymi oraz produktami obarczonymi większym ryzykiem lecz jednocześnie dającymi możliwość ponadprzeciętnego zarobku.

 

Kontakt

REMA BROKER Sp. z o.o.
CFU AKME
CFU REMA

ul. E. Jelinka 18
01-646 Warszawa
tel. 22 646 01 80
e-mail: biuro@remabroker.pl