Programy flotowe

 

Wiele firm w obecnym czasie posiada mniejszą lub większą flotę pojazdów. W zależności od charakterystyki działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo może to być flota pojazdów osobowych, ciężarowych, ciężarowych w nadwoziu osobowego, ciągników siodłowy, czy też mieszanka wielu rodzajów pojazdów. Zazwyczaj nawet tak jednolite przedsiębiorstwo jakim jest na przykład firma zajmująca się przewozem towarów posiada jednocześnie pojazdu osobowe dla kadry zarządzającej.

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie prowadzenia biznesu bez pojazdów. Żyjemy w czasach bardzo mobilnych i posiadanie samochodów jest niezbędne, a każdy przestój związany na przykład z awarią, czy wypadkiem pojazdu wiąże się ze stratami czy też poważnymi utrudnieniami dla przedsiębiorstwa.

Dlatego też tak ważne jest opracowanie programu ubezpieczenia floty posiadanych pojazdów. Rozwiązanie takie pozwala zabezpieczyć się przed utrudnieniami zdarzającymi się w przypadku na przykład zdarzenia drogowego poprzez wprowadzenie usługi pojazdu zastępczego na czas naprawy naszego pojazdu. Programem takim mogą być objęte zarówno pojazdy własne jak i będące w leasingu.

Warunki takiego programu dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta. Zakres ubezpieczeń i usług dla floty pojazdów może obejmować takie warianty jak:

  • - stała suma ubezpieczenia,
  • - brak redukcji sumy ubezpieczenia po wypłaceniu odszkodowania,
  • - zniesienie udziału własnego w szkodzie,
  • - pojazd zastępczy na okres naprawy uszkodzonego pojazdu,

oraz wiele inny aspektów umożliwiających maksymalną ochronę floty w zakresie akceptowanych przez Klienta.

Kontakt

REMA BROKER Sp. z o.o.
CFU AKME
CFU REMA

ul. E. Jelinka 18
01-646 Warszawa
tel. 22 646 01 80
e-mail: biuro@remabroker.pl