Programy NNW

W obecnych czasach ochrona zdrowia pracowników jest dla przedsiębiorców równie ważna co ochrona składników majątku. Zmiany w ostatnich latach szczególnie wpłynęły na zwiększenie świadomości pracodawców w tym zakresie. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy opracowanie szczegółowego programu ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków.

Program taki może zawierać zarówno propozycje ubezpieczeń pracowników terenowych jak i również ubezpieczeń kadry zarządzającej oraz pracowników biurowych. Ponadto ubezpieczenia NNW mogą obejmować wyłącznie wypadki przy pracy jak również wypadki które mogą się zdarzyć w czasie drogi do pracy czy nawet w czasie spędzania wolnego czasu. Objęci ochroną pracownicy z pewnością docenią troskę pracodawcy o ich życie i zdrowie co z kolei może pozytywnie wpłynąć na ich wydajność pracy, poprzez zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i zmniejszenia ryzyka związanego z nieszczęśliwym wypadkiem. Nowoczesne produkty ubezpieczeniowe zawierają także dodatkowe świadczenia które wypłacane są również w przypadku "pozytywnych" zdarzeń jak na przykład: urodzenie dziecka.

Jednocześnie zapraszamy osoby fizyczne do skorzystania z indywidualnego programy ubezpieczeń kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków na przykład w czasie zagranicznego wyjazdu na narty, bądź też ochrony na czas wakacji na pięknym polskim morzem.

Zadbajmy wspólnie aby czas relaksu i odpoczynku nie został przyćmiony nieszczęśliwym wypadkiem oraz jego konsekwencjami.

Kontakt

REMA BROKER Sp. z o.o.
CFU AKME
CFU REMA

ul. E. Jelinka 18
01-646 Warszawa
tel. 22 646 01 80
e-mail: biuro@remabroker.pl